Regulamin Węgorzyńskiej Ultramaratońskiej Doby

REGULAMIN   „WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ  DOBY” POD   PATRONATEM BURMISTRZA WĘGORZYNA  MONIKI KUŹMIŃSKIEJ
Więcej…

Komunikat przedstartowy

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY DLA ZAWODNIKÓW UCZESTNICZĄCYCH W ‘WĘGORZYŃSKIEJ ULTRAMARATOŃSKIEJ DOBIE’
Więcej…

e dudek

Gość honorowy. Edward Dudek. Fundator zaproszenia z pakietem startowym na Maraton Beskidy.

dolina charloty

Nagroda ufundowana przez Dolinę Charllotty:voucher  pobyt dla dwóch osób na dwa dni z zabiegiem

11. Grzegorz Tarasewicz   Mateusz Kowalczyk 4. zmiana
17. Leszek Radziejewski zmiana (Maksymilian Johannsen)
7. Jan Skuratowski (Mateusz Suchecki) 14. 46'
22. Damian Dzierbicki   Andrzej Szczęsny 82.
89. Emilian Kamiński
  Grzegorz Kujawski 15. zmiana
6. Karol Orłowski   (Andrzej Pawlikowski)
2. 90'
21. Wojciech Guźniczak
zmiana Grzegorz Wawreńczukpilka 83.
16. (Fryderyk Palczewski) 85'  Bruno Szczygieł 16.

Mateusz Myziak, Mariusz Małysz

Podziałem punktów zakończył się pojedynek ligowy pomiędzy Spartą Węgorzyno a Pogonią Połczyn Zdrój. Bramki z meczu również podzieliły się na dwie części. Ta pierwsza padła już w 10 sekundzie meczu. Po rozpoczęciu gry, futbolówka dotarła do Pawła Iskry, który bez większych problemów strzałem obok bramkarza otworzył wynik spotkania. W 6 minucie było już 1:1 za sprawą Maćka Wiecka, który asystował przy bramce Igora Walczaka. Nieodpowiedzialne zagranie w kierunku własnej bramki, znalazło konsekwencje w postaci oddania precyzyjnego strzału przez wspomnianego zawodnika Pogoni i w efekcie doprowadzenia do remisu. W kolejnych minutach, przeważali miejscowi ale pokonać Bartłomieja Rotuskiego się nie udawało. Próbował Paweł Iskra, Grzegorz Tarasewicz, czy Maciej Więcek lecz nie udawało się ponownie wyjść na prowadzenie. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy, podania Więcka nie wykończył celnym strzałem Paweł Iskra, zaś sam Więcek, próbował zza linii pola karnego pokonać golkipera Pogoni. Nieskutecznie. Po przerwie lepiej zaczęli goście. Skorzystali z gapiostwa i braku odpowiedniego zorganizowania się w kontrze z 56 minuty, którą skutecznie wykończył Grzegorz Wawreńczuk. W kolejnych minutach również piłkarze Pogoni stawali przed szansą podwyższenia wyniku ale Bartosz Rogowski nie dał się pokonać.    Ostatnie 20 minut należało już do miejscowych. Najpierw oglądaliśmy strzał Grzegorza Tarasewicza, któremu niewiele zabrakło by doprowadzić do remisu.  Minutę później ten sam zawodnik oddaje celny strzał głową, który broni Rotuski.  W 83 minucie mocny strzał Karola Orłowskiego, przenosi nad poprzeczką bramkarz rywali. W 86 minucie strzał zza linii pola karnego oddał Jan Skuratowski. Próba interwencji bramkarza Pogoni zakończyła się niefortunnym odbiciem piłki i skierowanej jej do własnej bramki. W doliczonym czasie gry Paweł Iskra, próbował w pojedynku powietrznym powalczyć o bramkę dającą komplet punktów ale ostatecznie nie udało się.