24. Jakub Sawczak 71' Edward Tondrikzk 5.
6. Paweł Bednarski
zmiana Damian Dzierbicki 22. zmiana
16. (Tomasz Purczyński)
56' (Karol Rakowski)
4. 76'
25. Hubert Sadowskipilka
zmiana Karol Orłowski
6.
4. (Maciej Grzelak) 76' Patryk Włóka 96.
17. Aleksander Theus
  Tomasz Antczak 11. zmiana
21. Hubert Krawczun   Wojciech Guźniczak) 21. 60'
10. Robert Gajda zmiana Łukasz Kupczyńskizk 2.
9. (Bartosz Mucha) 65' Paweł Gejdyk
15.
7. Jarosław Piskorz
  Jan Skuratowski 9.
14. Bartosz Sitkowski zmiana Damian Mosiądz 20.
11. (Dominik Lis)pilka
60' Mateusz Jabłonowski 16.

Kamil Musyt , Marcin Leśniewski

W pierwszym meczu wyjazdowym Węgorzyńska Sparta, udała się na mecz do Stargardu.  Rywalem był drugi zespół II ligowych Błękitnych Stargard, który w niedzielne przedpołudnie nie miał zamiaru oddać łatwo ligowych punktów. W 4 minucie jako jedną z niewielu okazji gości oglądaliśmy strzał Tomasza Antczaka.  W kolejnych minutach dwukrotnie bramce Bartka Rogowskiego zagrozili gospodarze ale tu również bez efektu bramkowego.  W 15 minucie strzał na bramkę Błękitnych w wykonaniu Jana Skuratowskiego pewnie obronił Konrad Skuza. W 29 minucie z rzutu wolnego niecelnie na bramkę Spartan uderzał Jarosław Piskorz. Również niecelnie na drugą bramkę w 34 minucie uderzał Karol Orłowski. W 38 minucie kolejna groźna sytuacja w polu karnym gości zakończyła się udaną interwencją Rogowskiego. W 41 minucie miejscowi otwierają wynik spotkania. Gol co prawda uznany jednak na powtórkach zdobyty nieprawidłowo przez Huberta Sadowskiego. Jeszcze przed przerwą dwie okazje mieli goście ale nie zdołali podwyższyć prowadzenia przed zejściem do szatni.  W ostatniej akcji pierwszej części gry, bliski doprowadzenia do remisu był Damian Dzierbicki. W drugiej odsłonie było już tylko gorzej. Błędy w obronie mnożyły się przez co okazje dla gospodarzy były kwestią czasu. W 52 minucie po jednej z akcji piłka mija światło bramki gości. Minutę później robi się 2:0. Do prostopadłej piłki wychodzi późniejszy zdobywca trzech goli Krystian Mądrowski, który pierwszego z nich zdobywa w 53 minucie. Dwie minuty później bliski zdobycia bramki był Robert Gajda. W 57 minucie po raz kolejny Krystian Mądrowski strzałem w dalszy róg pokonał Bartosza Rogowskiego. W 63 minucie kolejnej utracie bramki zapobiega Rogowski. W 67 minucie na listę strzelców wpisuje się Dominik Lis, który znalazł się niepilnowany z prawej strony pola karnego i który celnym strzałem podwyższył wynik spotkania. Po drugiej stronie oglądaliśmy strzał Orłowskiego w 69 minucie, po którym udanie interweniował Skuza. W 76 minucie pada ostatni gol w tym spotkaniu, którego współautorem jest sam Bartek Rogowski. Uderzona futbolówka głową przez Mądrowskiego, prześliznęła się między nogami bezradnego bramkarza Sparty, który podobnie jak koledzy z zespołu nie miał już specjalnej ochoty do dalszej gry. W ostatnim kwadransie miejscowi już z mniejszym impetem atakowali przez co gra się nieco wyrównała. Ostatecznie żaden z zespołów nie zmienił wyniku spotkania.