SPARTA:      GRYF:

gwizdekMichał Świderski(Barlinek)

choragiewki

Paweł Heleniarz, Piotr Gos

W kolejnym spotkaniu przed własną publicznością gospodarze podejmowali zespół z Kamienia Pomorskiego. Spotkanie obfitowało w znikomą ilość zdarzeń podbramkowych w dwie bramki padły w końcówce spotkania. Lekką przewagę w całych pierwszych trzech kwadransach zaznaczyli gospodarze lecz okazji nie wykorzystał między innymi Wojciech Guźniczak w 9 minucie. W 12 minucie akcje gospodarzy niecelnym strzałem skończył Maciej Więcek.  Podobnie uczynił Patryk Włóka w 24 minucie. Bliski pokonania bramkarza rywali był Damian Mosiądz lecz tu z kolei futbolówka przeszłąa obok słupka bramki Gryfa. W drugiej odsłonie działo się jeszcze mniej. W 51 minucie po akcji gości piłka nieznacznie minęła bramkę Bartka Rogowskiego. W 70 minucie mieliśmy strzał w dalszej odległości oddany wprost w golkipera  Sparty. Pierwszy gol padł w 80 minucie. Dokładne prostopadłe podanie otrzymał Damian Dzierbicki, który delikatnym strzałem nad bramkarzem zdobył prowadzenie dla miejscowych. Dziesięć minut później zrobiło się 1:1 za sprawą strzału oddanego przez Szymona Włodarka. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie.