23.  Karol Grochowski zmiana Wojciech Guźniczakpilkazk 21. zmiana
2. (Dominik Maciejewski)zk 37' (Mateusz Jabłonowski) 16. 75'
27.  Marcin Nowicki zmiana Karol Orłowski 6.
17. (Paweł Stachowiak)
67' Damian Mosiądz 20.
15. Adam Zalewski

OLIMP:      SPARTA:

gwizdekWiktor Wątroba(Koszalin)

choragiewki

Marcin Matysek, Sebastian Wroński

W połowie rundy jesiennej zespół Sparty Węgorzyno, udał się do powiatu kołobrzeskiego, konkretnie do Gościna. Oba zespoły dalekie od jakości jaką prezentowały rok temu. Mimo to bramek nie brakowało. Pierwsi zaczęli strzelać miejscowi. To efekt dośrodkowania w stronę dalszego słupka, strzał głową w przeciwległy róg bramki i mieliśmy 1:0. W 14 minucie po wznowieniu gry z autu piłkę ręką w polu karnym zagrywa zawodnik Olimpu.  Po chwili namysłu prowadzący to spotkanie Wiktor Wątroba przyznaje jedenastkę dla zespołu gości. Pewnie rzut karny na bramkę zamienia Maciej Więcek.  W kolejnych minutach dużo gry od pola karnego do pola karnego. W 19 minucie strzał Patryka Włóki ze sporym trudem obronił golkiper  miejscowych. W 25 minucie akcja ofensywna w wykonaniu gospodarzy, zakończyła się strzałem minimalnie niecelnym. W 29 minucie mieliśmy kolejny rzut karny. Tym razem piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Daniel Romańczyk. Bartek Rogowski wyczuł intencje strzelca, dzięki czemu nadal mieliśmy remis. Tuż przed przerwą dobrą okazję mieli zawodnicy z Gościna. Ostatecznie strzał dobrze sparował do boku Rogowski. Po przerwie lepiej drugą część zaczęli przyjezdni. W 49 minucie rzut wolny z około 20 metrów idealnym strzałem na bramkę zamienił Wojciech Guźniczak. W 54 minucie dogodna okazja miejscowych kończy się oddaniem niecelnego strzału. Po drugiej stronie czujność bramkarza rywali sprawdził Damian Mosiądz. W 57 minucie kolejny rzut wolny dla gości, po którym zawodnik Olimpu skierował piłkę w stronę własnej bramki ale ostatecznie poprzeczka uchroniła miejscowych przed stratą trzeciej bramki. W 71 minucie z dalszej odległości Patryk Włóka próbował pokonać bramkarza rywali. W 74 minucie groźnie zrobiło się pod bramką gości i Damian Dzierbicki wybił futbolówkę na rzut rożny. Niestety kilka sekund później w wyniku wznowienia gry pada gol wyrównujący.  Oba zespoły walczyły do końca  o korzystny wynik.  Bliżsi zwycięstwa byli  goście gdzie ponownie próbował Patryk Włóka strzałem z dystansu zdobyć swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Niewiele pomylił się Karol Orłowski z rzutu wolnego w 83 minucie. Uderzał też Damian Mosiądz i Maciej Więcek z rzutu wolnego.   W doliczonym czasie gry sytuację „jeden na jeden” z bramkarzem Olimpu miał Włóka ale pojedynek ten przegrał co oznaczało że oba zespoły musiały zadowolić się jednym punktem.