SPARTA:      INA:

gwizdekŁukasz Wilk(Stargard)

choragiewki

Tomasz Bryła, Paweł Józefiak

Wysoką porażką zakończyło się spotkanie w 9 serii gier. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Ale nawet gdyby to maksymalnie co mogli ugrać tego dnia średnio zaangażowani w to spotkanie zawodnicy gospodarzy to jeden punkt. W pierwszej części spotkania przewagę osiągnęli goście. W tym przedziale czasowym już na początku interweniować musiał Bartek Rogowski.  Chwilę później na drugą bramkę uderzał Wojciech Guźniczak ale pomylił się i to sporo. W 7 i 9 minucie znów goście próbowali pokonać Rogowskiego ale strzały mijały światło bramki bądź udanie bronił golkiper Sparty. W 12 minucie kolejna akcja przyjezdnych, została zakończona strzałem z ostrego kąta. Ostatecznie piłka po rękach Rogowskiego wpadła do bramki gospodarzy. Dwie minuty później w wyniku rzutu rożnego piłka znalazła się w bramce gospodarzy ale gol nie został ostatecznie uznany. W 19 minucie kolejna okazja przyjezdnych zakończyła się oddaniem strzału tuż obok słupka bramki gospodarzy. W 27 minucie ręką w polu karnym zagrał zawodnik Iny. Rzut karny na bramkę nie zamienił ani strzelec Maciej Więcek ani dobijający Damian Mosiądz. Przed przerwą z rzutu wolnego próbował doprowadzić do remisu Wojciech Guźniczak. Strzał obronił Adrian Hunger. Bramkarz Iny obronił jeszcze strzał Mosiądza w 44 minucie. W ostatniej akcji pierwszej połowy bramkarza Iny wyręczył  Patryk Kominek po strzale Guźniczaka. W drugiej części spotkania w 54 minucie poprzeczka uratowała gospodarzy przed kolejną stratą. Kilka minut później dobre podanie z lewej strony otrzymał Damian Mosiądz ale całą akcje skończył fatalnym strzałem.  Jeszcze w tej samej minucie sytuacje „jeden na jeden” z zawodnikiem Iny wygrał Rogowski. W 61 minucie kolejnej bramki dla gości nie uznał arbiter. Minutę później gospodarze tracą piłkę już na własnej połowie w efekcie czego po szybkiej kontrze robi się 2:0 dla Iny. W 63 minucie pojedynek a bramkarzem Iny przegrał Guźniczak. W 68 minucie miał miejsce kolejny rzut karny dla miejscowych. Tym razem feralnym strzelcem okazał się sam poszkodowany-Wojtek Guźniczak.  W 73 minucie błąd popełnia bramkarz Sparty, ratując się faulem w polu karnym. Z rzutu karnego na 3:0 podwyższa Michał Jarząbek. W 82 minucie zrobiło się 4:0. To efekt złego wznowienia gry przez Barta Rogowskiego z czego szybko skorzystali przyjezdni, zdobywając czwarte trafienie.